Autor

 

 

 

 

Na poważnie - WIRTUALNE CV.

Krócej - rocznik 1987, permanentnie leczący kolana piłkarz-amator, lokalna podróbka Franka Lamparda, student Budownictwa na wrocławskiej Polibudzie, absolwent Dziennikarstwa Sportowego na Dolnośląskiej Szkole Wyższej i, obecnie, dobijający do magistra na Uniwersytecie Wrocławskim na kierunku Journalism & Social Communication.

Współpracowałem z i pisałem (piszę) dla LogoInBedWithMaradona, Miesięcznik Śląsk, Soccer InternationalGoal.comFourFourTwo (angielskiej i polskiej edycji), The Football RambleMan & Ball (Issue Three), Slavic Football Union, CM Revolution oraz tuzinach innych stron, których nie podejmuję się wymienić. Na gościnnych występach bywałem w BBC Sportsworld i SportsTonight TV, TalkSport.

Organizowałem ogólnopolską akcję Wielki Dzień Naszej Piłki, dwukrotnie. 

Futbolowy scout, poszukujący młodych i utalentowanych od nizin B-klasy do Ekstraklasy, zawodowo analizuję również mecze i drużyny - dla zagranicznych agencji i rodzimych klubów.

Bloger, a nawet dziennikarz sportowy. Na Euro 2012 byłem korespondentem Goal.com, moje artykuły pojawiały się w magazynach piłkarskich w Wietnamie (Bong Da), Australii (Soccer International), na Ukrainie (Футбол Style) i na Wyspach (Gary Lineker’s Definitive Guide To The 2012 European Championship, strony The Independent, ITV, STV).

Bardziej regularnie występuję także tu:

Twitter/mzachodny i Twitter/PolishScout, czyli ja w 140 znakach, po polsku i angielsku odpowiednio.

#Ekstraklasa Magazine, czyli kwartalnik w języku angielskim o polskim futbolu. To się dopiero nazywa nisza, hm? W PDF, za darmo, korzystajcie!

EkstraklasaReview, czyli Ekstraklasa w języku Szekspira.

SLASKnet.com, czyli jak dzielę swoją piłkarską miłość na jeszcze jeden klub.

Taktycznie, czyli staram się tłumaczyć futbolowe aspekty z Anglii i Polski.

Krótka Piłka, czyli nowy i ekscytujący projekt kilkunastu ciekawych autorów, również z moim udziałem.

New Poland Express, czyli weekly column on Ekstraklasa football.